Stanisławów, Podole, Ukraina
agentcard.pl - program lojalnościowy dla agentów i organizatorów turystyki
Panel agenta do systemu rezerwacji SART
 
 
 
 
 
 
 
 
» POZNAJEMY KRESY WSCHODNIE - UKRAINA - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach lub pensjonatach **/*** (pokoje z łazienkami), wyżywienie HB: 10 śniadań i 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport autokarem (dla małych grup możliwy bus z klimatyzacją). UWAGI: 1. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 35 Euro/os w przeliczeniu na Hrywny. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 3. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 4. Transfery antenowe realizujemy przy min.6os chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola -50zł. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego w miarę możliwości. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (tylko na zamówienie ok. 550zł). 6. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależnosci od liczebności grupy.
11 dni cena od: 2000 PLN
 Więcej informacji
» PRZEZ KRESY NA MULTAŃSKĄ STRONĘ-UKRAINA-RUMUNIA-MOŁDAWIA Wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 10 noclegów w hotelach i pensjonatach (standard **/***, pokoje 2os. z łazienkami), 10 śniadań i 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport - autokar do 30os (z klimatyzacją ale bez wc), małe grupy Mercedes-Sprinter 19-20os (z klimatyzacją). UWAGI: 1. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z Warszawy,Poznania za dopłatą 100zł, Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Rudi i Tipova w Mołdawii odwiedzane są tylko przy programie realizowanym busem. 3. Dodatkowo płatne: koszty wstępów ok. 10-15 Euro/os, degustacja win w Cricovej ok. 25-30Euro/os, przeprawy i wycieczki łodziami w Delcie Dunaju ok.20Euro/os, przejazd przez Naddniestrze (nieformalne opłaty przejazdowe ok.10-15 Euro/os) 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok. 2- lub 3-osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. tylko na zamówienie (za dopłatą ok.120 EUR). 5. Minimalna liczebność grupy 17osób przy tranporcie busem, 25 osób przy transoprcie autokarem. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
11 dni cena od: 2100 PLN
 Więcej informacji
» LWÓW i ZAMKI ORAZ MIASTECZKA PODOLA - UKRAINA - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
ŚWIADCZENIA: 6 noclegów (Tarnopol, Kamieniec, Lwów - pokoje z łazienkami, Jazłowiec - pokoje z umywalkami), 6 śniadań i 6 obiadokolacji, przewodnik lwowski, autokar z klimatyzacją (dla małych grup - bus), ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota. UWAGI: 1. Minimalna wymagana ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizowane przy min.6 osobach chętnych z: Warszawy, Poznania - dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może podlegać zmianie w trakcie realizacji. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (ok. 380zł). 5. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy.
7 dni cena od: 1390 PLN
 Więcej informacji
» MOŁDAWIA - WINNY RAJ - Wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 7 noclegów (pok. 2os z łazienkami) w hotelach **/***, wyżywienie HB (7 śniadań i 7 obiadokolacji), autokar (małe grupy bus z klimatyzacją), ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota. Cena nie zawiera: bilety wstępów ok.20 EUR/os, degustacje - w zależności od zakresu i ilości od 30 EUR-50 EUR. Uwagi: 1. Transfery antenowe realizujemy przy min.6os chętnych: z Warszawy, Poznania - dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia dopłata 80zł, Częstochowy i Opola - 50zł. 2. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok2 lub 3 osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os na za dopłatą ok.85 EUR (na zapytanie). 3. Wymagana minimalna ilość uczestników to 16 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
8 dni cena od:  PLN
 Więcej informacji
» Karpaty Wschodnie - 6 dni
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu/pensjonacie o standardzie 2/3* (pokoje 2-3osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (5x śniadanie, 4x obiadokolacja, 1x obiadokolacja regionalna); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
6 dni cena od: 995 PLN
 Więcej informacji
» RUMUNIA I UKRAINA - WSRÓD KLASZTORÓW, WZGÓRZ BUKOWINY I MARMAROSZU - WYCIECZKA OBJAZDOWA
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 6 noclegów w hotelach kl. turystycznej (**/***) w pokojach z łazienkami, 6 śniadań i 6 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Transport niewielkim autokarem do 30 miejsc (z klimatyzacją ale bez wc), dla małych grup możliwy transport Mercedesem-Sprinterem z klimatyzacją (22 miejsca). Uwagi: 1. Koszty biletów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 25 Euro/os. Miejscowi przewodnicy na życzenie grupy - koszt dodatkowy 10-15 Euro/os. Wycieczki górskie wymagają stosownego obuwia i odzieży. 2. Program podany jest ramowo - kolejność realizacji może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania w obiektach. 3. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3os. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą (tylko na zamówienie). 4. Minimalna liczebność grupy 17osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
7 dni cena od: 1550 PLN
 Więcej informacji
» SZLAKIEM BOHATERÓW TRYLOGII SIENKIEWICZA- wycieczka objazdowa -UKRAINA
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 4 noclegi w hotelach 3* (pokoje z łazienkam), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnik lwowski, transport autokarem (dla małych grup busem z klimatyzacją), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Transfery antenowe realizowane przy min.6 os chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia -dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. 3. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą ok. 200zł (tylko na zamówienie). 5. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu (w zależności od liczebności grupy). 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób.Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 1090 PLN
 Więcej informacji
» KRESOWA PRZYGODA - Ukraina - wycieczka objazdowa
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 4 noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, przewodnik lwowski i czarnohorski, transport (autokar z klimatyzacją, a dla małych grup mikrobus), ubezpieczenie KL i NNW oraz opieka pilota. UWAGI: 1. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 2. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 15-20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą ok. 180zł. 5. Dla grup zorganizowanych 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy. 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 990 PLN
 Więcej informacji
» RUMUNIA - TRANSYLWANIA i WOŁOSZCZYZNA -TO NIE TYLKO KRAINA WAMPIRÓW- Wycieczka
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 7 noclegów w hotelach i pensjonatach (standard **/***, pokoje 2os z łazienkami), 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Transport - autokar do 30os (z klimatyzacją ale bez wc), małe grupy busy (z klimatyzacją). UWAGI: 1. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z Warszawy, Poznania dopłata 100zł, Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest uprawniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. Koszty wstępów ok. 45 Euro/os. 4. W terminach wiosennych i jesiennych Droga Transogaraska bywa zamknięta ze względu na opady śniegu. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok. 2- lub 3-osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. tylko na zamówienie (za dopłatą ok.400zł).
9 dni cena od: 1850 PLN
 Więcej informacji
» Gdzie szum Prutu, Czeremoszu do tańca przygrywa - Czarnohora - Wycieczka z elementami trekkingu.
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 5 noclegów w standardzie turystycznym: prywatny pensjonat w Jaremczu (pokoje z łazienkami lub łazienka na 2 pokoje), baza turystyczna w Zaroślaku (pokoje bez łazienek), leśniczówka w Dzembroni pokoje bez łazienek (sugerujemy zabranie śpiwora), opieka doświadczonego przewodnika górskiego (Czarnohorska Służba Ratowincza - odpowienik GOPR), transport osób i bagaży pomiędzy bazami mikrobusem (w zależności od liczebności grupy), grupom powyżej 10 osób towarzyszy polski pilot (w górach pomaga przewodnikowi), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Posiłki we własnym zakresie. Można je przygotować z zakupionych produktów, zamówić w pensjonatach lub kupować w restauracjach (10-15 USD/dzień). 2. Koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, parków narodowych i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 20 USD/os ( płatne na miejscu w Hrywnach). 3. Powyższy program jest ramową propozycją i poszczególne jego elementy mogą być modyfikowane lub dostosowywane do oczekiwań grupy oraz kondycji i umiejętności uczestników. 4. Minimalna wymagana ilość uczestników to 14 osób (realizacja busem 18-20os). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 850 PLN
 Więcej informacji
» Gdzie szum Prutu, Czeremoszu Hucułom przygywa... - 4 dni
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu/pensjonacie o standardzie 2/3* (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (3x śniadanie, 1x obiad, 2x obiadokolacja, 1x obiadokolacja regionalna); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
4 dni cena od: 745 PLN
 Więcej informacji
» Ukraina Zachodnia - Lwów, twierdze i zamki
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
4 noclegi*** 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad, opieka pilota, opieka polskojęzycznego przewodnika we Lwowie, Kamieńcu Podolskim i Chocimiu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu, ubezpieczenie turystyczne KL i NNW
5 dni cena od:  PLN
 Więcej informacji
znaleziono 12  ofert(y)
 
 
 
 
 
Nasze kontakty:

info365.pl sp. z o.o.

43-309 Bielsko-Biała
Kalinowa 1A
Tel: 338139000
Fax: 338161042
Email: info365pl@gmail.com
www.info365.pl
 
Newsletter
 
Chcesz otrzymywać od nas informacje - dopisz się do listy:
  
 
 

Kierunki: Albania, Algieria, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bhutan, Białoruś, Birma (Myanmar), Boliwia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Dominikana, Dżibuti, Egipt, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Ghana, Grecja, Grecja/Kreta, Gruzja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Gwatemala, Hawaje, Hiszpania, Hiszpania/Majorka, Holandia, Honduras, Indie, Indonezja, Irak, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Jordania, Kambodża, Kamerun, Kanada, Kazachstan, Kenia, Korea, Koreańska Republika Ludowa, Kuba, Liban, Libia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Madagaskar, Mali, Malta, Maroko, Mauretania, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Monako, Namibia, Nepal, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Oman, Panama, Papua Nowa Gwinea, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Syria, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Tajlandia, Tanzania, Tunezja, Turcja, Turkmenistan, Tybet, Uganda, Ukraina, Uzbekistan, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Wyspa Wielkanocna,
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.